Aprilia працює над новим спортбайком


До кінця року Aprilia нарешті випустить на ринок нову платформу Aprilia RS660. На початку 2021 року планується реліз другої моделі цієї серії Aprilia Tuono 660, після чого очікується ще як мінімум один двоциліндровий мотоцикл.

А що на рахунок ще менш кубатурного сегменту? У модельному ряді Aprilia прогалина, коли мова йде про 300/400-кубові спортбайки. Все може змінитися дуже швидко. Згідно з індійським виданням ZigWheels італійський виробник оцінює малокубатурний сегмент і збирається створити конкурентів для KTM 390 Duke / RC390 і аналоги.

Згідно Дієго Граффі (виконавчий директор Aprilia India) компанія працює над платформою від 300 до 400 см3, яку спроектують в Італії, але будуть виробляти в Індії. Мабуть, це буде одноциліндрова платформа, яку використовують для експансії на ринки Індії та всієї Азії. Якщо Aprilia захочуть піти по шляху Honda, Kawasaki або Yamaha, то вони також можуть зробити двоциліндрові версії в цьому сегменті, щоб продавати їх в розвинених країнах.

Проект поки що на дуже ранніх етапах розвитку. Ми можемо припустити, що перші плоди розробки з'являться не раніше ніж у 2022 році.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: