Американець перестрибнув на Indian 52 машини, 16 автобусів і фонтан


Відомий своїми неперевершеними і часто ризикованими трюками, один з найтитулованіших спортсменів в Мотофристайл мотогонщик Тревіс Пастрана додав до своєї колекції нове досягнення. Навіть відразу кілька. Він побив три рекорди відомого каскадера Івела Кнівела. Найбільш вражаючий за кількістю подоланих транспортних засобів по повітрю, і другий по довжині, - стрибок відразу через 52 автомобілі довжиною в 43,59 метра . Кнівела в 1973 році перестрибнув через 50 автомобілів, зробивши політ довжиною в 36,58 метра .

 

 

Другим за рахунком і найбільш вражаючим за своєю тривалістю був стрибок через 16 автобусів, висота кожного з них 3,5 метра! В повітрі гонщик перебував 58,52 метра . Івела Кнівела же в 1975 році просунув аналогічний трюк, але перелетів через 14 автобусів і загальна довжина його польоту склала 40,54 метра .

 

 

Заключний третій стрибок Тревіс Пастрана продемонструвала на очах публіки, що зібралася біля готелю "Цезар-Палас". Цього разу каскадер перелетів через фонтан висотою в 4,6 метра і пролетів 45,23 метра . Його попередник в 1967 році виконав трюк, створивши позначку в 42,98 метра .

 

 

Пастрана відомий і як автогонщик, наприклад, в минулому році він за кермом 600-сильною Subaru WRX STi піднявся на вершину гори Вашингтон за 5 хвилин 44,72 секунди . Гонщик з великою повагою поставився до рекордів Івела Кнівела і пишається тим, що удостоївся повторити подвиг великого каскадера. Всі стрибки були здійснені на стоковому кафе-рейсері марки Indian з 750-кубовим V-twin. 

 

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: