Прокат мотоциклів і скутерів у м. Тернопіль

Тернопіль
|
Додано : 11 червень о 14:32
|
Переглядів : 376
Номер оголошення: 6192
Тернопіль
|
Додано : 11 червень о 14:02
Інформація про оголошення
Тип прокату:
Прокат по Україні
Тип техніки:
Скутери \ Мотоцикли
Екіпірування:
Так, входить у вартість
Адреса на Google Maps:
м. Тернопіль, вул. Князя Острозького, 52
Адреса сайту:
Основний номер телефону:
0352 52-54-40
Опис оголошення
Якщо ви шукаєте прокат мотоциклів і скутерів в м. Тернопіль, пропонуємо ознайомитися з актуальною базою компаній. Тут зібрані всі прокат мотоциклів і скутерів, які пропонують послуги населенню і бізнесу у цьому місті. На цій сторінці довідника зібрана контактна інформація про компанії - прокат мотоциклів і скутерів в м. Тернопіль у вигляді таблиці: назва організації, адреса і номери телефонів. Крім того, ми створили спеціальні фільтри, які дозволяють здійснити пошук по мережах компанії.

Для кожної компанії ми зібрали актуальну довідкову та контактну інформацію: адрес, номер телефону, електронну пошту, графік роботи, офіційний сайт. Така інформація про компанії "прокат мотоциклів і скутерів" дозволяє спланувати свій візит заздалегідь, уточнити важливу інформацію по телефоні. Після співпраці з компанією обов'язково залиште свій відгук, оцініть рівень обслуговування, якість пропонованих послуг. Це допоможе іншим відвідувачам сайту зробити правильний вибір організації.

Скориставшись картою, можна подивитися поточне розташування компанії на карті, або знайти організацію, яка територіально знаходиться недалеко від вас.
Поскаржитися на оголошення
Скарга була успішно відправлена
Поділитись у соц. мережах
+38 (035) 252-54-40
Прокат мотоциклів і скутерів у м. Тернопіль
На UAMOTO з 28 грудень 22:10
На сайті був 22 липня в 17:33
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: