Мотоклуб Lions MC Ukraine

Львів
|
Додано : 22 липень о 16:38
|
Переглядів : 20
Номер оголошення: 12074
Львів
|
Додано : 22 липень о 16:04
Інформація про оголошення
Адреса сайту:
Сторінка у Facebook:
Опис оголошення
Мотоклуб “Lions MC Ukraine” є одним з найбільших клубів, у якому налічуються сотні учасників у десяти чаптерах на теренах західної України. Чому Lions MC Ukraine є таким численним клубом з невпинним динамічним розвитком? Ось кілька ключових факторів:

- найперше – байкерське братерство. Воно, мабуть, найважливіше для байкерів. Їзда на байку – це не завжди безпечно. Спосіб життя у байкерів не завжди відповідає церковним канонам, тому для них важливим є відчуття безапеляційної підтримки у своєму середовищі. При зустрічі байкери завжди обіймаються – цей ритуал як найкраще символізує дух братерства.

- учасники Lions MC Ukraine – люди, які багато подорожують. Важко назвати байкером того, хто купив модний мотоцик, але ніколи не виїжджав на ньому далі, аніж кільцева дорога міста. Байкери оглядають світ не через ілюмінатор літака чи скло автомобіля, вони інтегруються в процес подорожі. Байкери мандрують без жодних штучних бар`єрів, вони цю подорож проживають і відчувають її буквально кожною клітиною свого байкерського організму.

- кожен байкер Lions MC Ukraine, який потребує допомоги, завжди може її отримати у будь-якому місці світу. Яка саме у нього проблема – немає значення.

- байкери Lions MC Ukraine є соціально відповідальними членами суспільства, тому впродовж багатьох років клуб проводить чисельні доброчинні акції. Серед таких – «Серце до серця», «Проїзд дружби», «Мотосерце», «Збережи життя», «Коло благодійності» та «Свято Миколая».

- Lions MC Ukraine є організатором щорічних мотозльотів, фестивалів та мотопікніків.

- байкери, а зокрема Lions MC Ukraine, завжди цікавлять жінок. Чому? Відповідь очевидна. Брутальність, небезпека, відчуття свободи та максимальна кількості тестостерону – магніти для слабкої статі (тестостерон – основний статевий чоловічий гормон). Стрес вважають вбивцею лібідо (статевого потягу). Оскільки їзда на байку – це максимальний релакс для чоловіка, то байкер – уособлення врівноваженого чоловіка з потужним лібідо та високим рівнем тестостерону.
Поскаржитися на оголошення
Скарга була успішно відправлена
Поділитись у соц. мережах
+38 (000) 000-00-00
Lions MC Ukraine
На UAMOTO з 28 грудень 22:10
На сайті був 17 серпня в 16:51
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: