BRP ЦЕНТР ЧЕРНИГОВ

Чернігів
|
Додано : 11 червень о 17:19
|
Переглядів : 33
Номер оголошення: 6207
Чернігів
|
Додано : 11 червень о 17:05
Інформація про оголошення
Статус мотосалону:
Офіційний дилер
Ми продаємо:
Тільки квадроцикли \ снігоходи
Доставка мототехніки:
Від заводу-виробника
Власна СТО:
Так, власна СТО
Доставка по Україні:
Так, кур'єром або власним транспортом
Адреса мотосалону:
Чернигов вул. Киевское шоссе, 5
Адреса сайту:
Основний номер телефону:
097247-04-34
Додатковий номер телефону:
050247-04-34
Опис оголошення
BRP є світовим лідером в області проектування, розробки, виробництва, дистрибуції та збуту техніки для активного відпочинку і рушійних установок. Її портфоліо включає в себе снігоходи Ski-Doo і Lynx, водні мотоцикли Sea-Doo, мотовсюдиходи і квадроцикли Can-Am, родстери Can-Am Spyder, суднові рушійні системи Evinrude і Rotax, а також двигуни Rotax для картів, мотоциклів і рекреаційних літаків. BRP підтримує свою лінійку продуктів випуском окремих запчастин, аксесуарів та одягу. Компанія з річним обсягом продажів понад 3 мільярдів канадських доларів в 105 країнах має штат співробітників понад 7000 чоловік по всьому світу.

ФІЛОСОФІЯ BRP (BOMBARDIER RECREATIONAL PRODUCTS)
1) Інновації у нас «в крові» – це частина нашої ДНК

Компанія BRP незмінно дотримується свого головного зобов’язання перед клієнтами: ми прагнемо до того, щоб вони все своє життя мали можливість насолоджуватися самими унікальними враженнями і досвідом, що дарується неухильно розширюваним асортиментом нашої продукції, що включає вироби найвищої якості. Для нас жити згідно з цим зобов’язанням – значить зосередити всі свої зусилля на створенні і конструкторській розробці технологій, які будуть все більш і більш ефективними, ощадливими, чистими і не будуть завдавать шкоди довкіллю.

2) Ми безперервно займаємося розробкою інноваційних рішень

Впровадження новітніх конструкторських і технологічних рішень є пріоритетним при створенні всіх ліній продукції і допоміжних пристосувань / аксесуарів від BRP. Три оснащені за останнім словом техніки відділення науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт використовують всі ресурси, працюючи вдень і вночі для збереження лідерства компанії BRP в галузі випуску продукції для автомотоспорту. І це лідерство буде збережено і зміцнено!

3) Максимально технологічне оснащення

Наша пристрасть до інновацій не слабішає і в відношенні, що випускаються нами аксесуарів та супутніх товарів. Наші конструктори використовують унікальні технологічні процеси, матеріали та текстури, встановлюючи вищі стандарти зносостійкості, водонепроникності, комфорту, повітропроникності і ізоляційних якостей.
Поскаржитися на оголошення
Скарга була успішно відправлена
Поділитись у соц. мережах
+38 (063) 247-04-34
BRP ЦЕНТР ЧЕРНИГОВ
На UAMOTO з 28 грудень 22:10
На сайті був 29 липня в 21:06
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: