BRP Centr Запоріжжя

Запоріжжя
|
Додано : 05 серпень о 12:21
|
Переглядів : 9
Номер оголошення: 12181
Запоріжжя
|
Додано : 05 серпень о 12:12
Інформація про оголошення
Статус мотосалону:
Офіційний дилер
Ми продаємо:
Всі види мототехніки
Доставка мототехніки:
Від заводу-виробника
Власна СТО:
Так, власна СТО
Доставка по Україні:
Так, кур'єром або власним транспортом
Адреса мотосалону:
ул. Александра Матросова, 11, г. Запорожье
Адреса сайту:
Основний номер телефону:
067612-04-94
Опис оголошення
У цьому світі немає нічого більш цінного, ніж час, який Ви можете присвятити активному відпочинку. Саме тому компанія BRP щороку знаходить нові можливості, щоб допомогти Вам в повній мірі насолодитися улюбленою технікою. Сніг і вода, бездоріжжя і швидкісні траси, – все це підстьобує нашу пристрасть до пригод, завдяки якій ми розробляємо нові технології, завжди спрямовані на задоволення потреб людей в екстремальних відчуттях.

Проводячи час на природі, ми тремтливо ставимося до неї і розуміємо всю важливість турботи про навколишнє середовище. Наше прагнення струснути наших покупців і вирвати їх з полону

побутових клопотів поєднується з розумінням відповідальності за їх життя. Ось чому своїм основним завданням ми вважаємо забезпечення їх особистої безпеки. Ми робимо все можливе, щоб кожна Ваша вилазка на природу перетворювалася в найцікавішу, незабутню і хвилюючу пригоду. Щоб той вільний час, який Ви змогли знайти для активного відпочинку на нашій техніці, запам’ятався Вам як найкращий час Вашого життя.

BRP (Bombardier Recreational Products) – канадська корпорація, яка спеціалізується на розробці і продажу техніки для активного відпочинку. Продукція, яку представляє компанії BRP – це надійні квадроцикли та мотовсюдиходи (для бездоріжжя, т.з. Off-road) та дорожні (On-road) трицикли Spyder і Ryker що випускаються під маркою Can-Am, гідроцикли марки Sea-Doo, снігоходи марок Ski-Doo і Lynx.
Ми пропонуємо широкий вибір моделей від виробника і гарантуємо високий рівень обслуговування і якості продукції.Ми впевнені, що моделі – лідери серед моторизованої техніки, а також аксесуари для них, зацікавлять справжніх шанувальників гострих відчуттів.

Пропонуємо ідеальний транспорт для любителів адреналіну. Вас чекає феєрія вражень і фонтан адреналіну!

Компанія BRP (Bombardier Recreational Products) була заснована в 1942 році Джозефом Армандом Бомбардьє.Про компанію BRP (актуально на 2018 рік):

Компанія BRP є світовим лідером у сфері технічного проектування, розробки, виробництва, поширення в продажу техніки для активного відпочинку й водометних рушіїв. Компанія має значний портфель брендів і продуктів, включаючи снігоходи Ski-Doo і Lynx, гідроцикли Sea-Doo, квадроцикли і мотовсюдиходи Can-Am, дорожні трицикли Can-Am Spyder та Ryker, водометні рушії Evinrude і Rotax для водномоторних транспортних засобів, а також двигуни Rotax для картів, мотоциклів і прогулянкових повітряних суден. Компанія BRP забезпечує постачання продуктів свого модельного ряду повним спектром спеціалізованих комплектуючих, аксесуарів і допоміжних пристосувань, а також екіпіровкою та спеціальним одягом. З річним обсягом продажів у 4,2 мільярда канадських доларів на ринках понад 100 країн світу, Компанія має близько 8 700 штатних співробітників по всій земній кулі.
Поскаржитися на оголошення
Скарга була успішно відправлена
Поділитись у соц. мережах
+38 (067) 612-04-94
BRP Centr Запоріжжя
На UAMOTO з 28 грудень 22:10
На сайті був 05 серпня в 11:36
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: