Чим японські скутери, кращі за ніші


Японію називають законодавцем мод в сфері двоколісної техніки. Саме в Японії випущені найбільш видатні моделі скутерів,які не втрачають своєї популярності протягом цілих десятиліть. До сих пір японські мопеди виграють в порівнянні з китайськими і навіть європейськими.

Переваги японських скутерів:

  1. Цінують скутеристи якість збірки і комплектуючих. За умови своєчасного ТО, така модель зможе «пробігти» близько 50 тисяч кілометрів без істотного ремонту. Двигуни в японських моделях надійно ізольовані, тому під час експлуатації в них практично не потрапляє бруд. Відрізняються «японці» також і добре впізнаваним, обтічним дизайном при загальній ергономічності апаратів. Маневреність і компактність - відмінні риси японських скутерів. Вони універсальні і стильно виглядають як в місті, так і на дорозі.
  2. Електронна «глушилка». Практично на всіх скутерах азіатського виробництва є обмежувачі швидкості, але в японських моделях система має додаток, інтегрований в електроніку. Вона являє собою спеціальний блок, вшитий в комутатор і реагує на кількість оборотів і швидкість. При максимальних показниках він перестає запалювати горючу суміш. Якщо потрібно зняти швидкісні ліміти доведеться міняти комутатор на модифіковану модель (так званий «спортивний»). Це додасть приблизно 15-25 км / ч. Потрібно пам'ятати, що двигун, не розрахований на високі швидкості, може легко вийти з ладу. У деяких моделях комбіновані обмежувачі - як в комутаторі, таки в вариаторе або карбюраторі.
  3. Доступний сервіс. Ще якихось 10 років тому знайти запчастини на японський скутер було непросто, але сьогодні ситуація змінилася, і поставка деталей в Україну налагоджена. На відміну від європейських скутерів, які «не прижилися» у нас саме через проблемної заміни запчастин. Оригінальні деталі надійні в роботі, зручні в ремонті, навіть після тривалої експлуатації. У разі поломки японця відремонтують практично в будь-якій майстерні.
  4. Економічність. Через переважно невелику вагу (є моделі вагою близько 70 кг) вони споживають менше палива (2,5-3 літра на 100 км), розвиваючи цілком достатню для міських умов швидкість (до 60-90 км / ч), розганяючись за кілька секунд. При цьому японські інженери постійно розробляють рішення, що знижують шкоду для навколишнього середовища.
  5. Доступна ціна. Вартість японських скутерів нижча в порівнянні з тими ж європейськими моделями, але вища китайських. Хоча новий «китаєць» коштує приблизно стільки ж, скільки бу-шний «японець». Китайські виробники успішно копіюють відомі японські мопеди, але, природно, на практиці з ними більше технічних проблем.
  6. У порівнянні зі своїми конкурентами, японські скутери менш невибагливі до якості бензину і масла, здатні працювати практично в будь-яких, навіть екстремальних умовах, оснащуються жорсткою рамою і довговічним мотором.

 

Протягом десятиліть японські виробники модернізували свої мопеди, тому їх якість тільки поліпшується з кожною новою лінійкою.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: