Чому сьогодні скутер вигідніший за мопед


Мопеди і скутери є популярним міським засобом пересування. Вони компактні і маневрені, ними легко керувати і припаркувати .

Перевага скутера перед мопедом:

  1. Скутер відрізняється від мопеда відсутністю педалей. При цьому у скутера є широка підставка для ніг, що особливо зручно при тривалих поїздках. У мопедів опора для ніг не така зручна, і тому їзда на скутері більш комфортна.
  2. Скутер має більший об'єм двигуна, ніж мопед, і розвиває більшу швидкість - приблизно до 110 км / год.
  3. На скутерах часто використовують різні пластикові декоративні елементи, що є частиною їх дизайну. Такі елементи створюють яскраве враження, і роблять скутер унікальним.
  4. Крім того, легкі пластикові елементи покращують аеродинаміку і обтічність скутера під час руху, що призводить до зниження опору і зниження витрати палива.
  5. Мопеди зазвичай оснащені механічною коробкою передач, і перемикання швидкостей вимагає певних навичок. Обслуговування та ремонт мопеда через це трохи ускладнюються в порівнянні зі скутером.
  6. У мопедів зазвичай колеса вужчі. Більш широкі колеса скутера дозволяють більш комфортно їхати по слизькій дорозі, наприклад після дощу.
  7. Скутер має повноцінний кузов для перевезення невеликих вантажів.

Насправді і власники мопедів, і власники скутерів можуть помітити як переваги, так і недоліки свого транспортного засобу. Це залежить від різних факторів - наприклад, якості дорожнього покриття, цілей і т.д. Так, наприклад, якщо ваша мета - їзда по місту, то скутер буде ідеальним рішенням!

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: