Повнопривідні електромотоцикли Ubco 2х2 WRK отримали оновлення акумуляторів


Ubco створила нову портативну систему живлення KXH для свого електричного службового мотоцикла 2 × 2 . Акумулятор поставляється в трьох різних варіантах. Існує стандартний, важкий та додатковий .

Стандартний акумулятор має потужність 2100 Вт. Сам по собі він коштує 1 999 доларів. Heavy Duty має потужність 2600 Вт і вартість - 2249 доларів. Третій акумулятор - це надважкий і має потужність 3100 Вт, який коштує 2499 доларів.

Кожна батарея має повністю ізольований герметичний корпус із захистом класу IP66. Цей корпус повністю водонепроникний і стійкий до іржі.

2 × 2 поставляється у двох різних конфігураціях WRK і ADV. WRK - це спеціальний позашляховий мотоцикл, а ADV - подвійний спортивний мотоцикл. Обидва мають втулкові двигуни на кожному колесі, тому це двоколісний привід.

Початкова ціна 2 × 2 WRK становить від $ 6 499, це залежить від того, яку ємність акумулятора ви вибрали. Початкова ціна ADV 2 × 2 становить 6 999 доларів також потрібно буде врахувати акумулятор.

Як бачимо багато появляється ексклюзивних моделей, які згодом також продаватимуться та набудуть популярності і в Україні.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: