Накращий туристичний квадроцикл 2020 року - YAMAHA GRIZZLY 700


Yamaha Grizzly 700 2020 року - туристичний квадроцикл від японського виробника, відомого всьому світу, як творець надійної техніки на двох і чотирьох колесах.

Взагалі, квадроцикл підходить тим, хто любить їзду по пересіченій місцевості, і любить перебувати за кермом. Він зручний і практичний, дешевше автомобіля, безпечніше мотоцикла, в цілому, відмінний вибір на всі випадки життя. Дана туристична модель з першого погляду на неї дає зрозуміти, що червоніти власнику за свій транспортний засіб не доведеться. Потужні покришки впораються з будь-якою перешкодою.

Інжекторний одноциліндровий мотор заводиться в будь-яку погоду і при будь-якій температурі. Він добре відчуває себе і при значних мінусах, і при високих плюсах. Прохідність у нього, як уже зазначалося, вище всяких похвал, так що якщо він справляється з болотистою місцевістю, то зі сніговими заметами тим більше впорається і не стане створювати труднощі своєму власникові.

При потужності в 42 кінських сили Yamaha Grizzly 700 розганяється до 120 км / год, що для такого монстра виглядає цілком вражаюче. Заправити паливний бак можна відразу на 20 л - по більш-менш нормальній дорозі цього вистачить на 120 км. Якщо ж доведеться перетинати лісу і болота, що відстань скоротиться на одну третину. У разі комбінації дороги можна розраховувати на 100 км. Так як Yamaha Grizzly 700 вважається туристичним, а туристи без багажу не їздять, то і багажні відсіки у нього величезні, причому їх відразу два. Вони цілком надійні, так як герметичні, ніяких щілин немає, вода, бруд або сніг не зможуть дістатися до їх внутрішнього вмісту.

Варто враховувати, що незважаючи на свою потужність і вседозволеність, деякі обмеження для Yamaha Grizzly 700 все-таки є. Наприклад, якщо глибина річки або озера перевищує 70 см, можуть виникнути складності. Про мотор можна сказати, що він розрахований на тривалу експлуатацію і не боїться труднощів, як і автоматична трансмісія з клиноремінною передачею. Всю корисну інформацію, необхідну для комфортного пересування і відсутності неприємних сюрпризів можна знайти на монохромному дисплеї.

Серед плюсів Yamaha Grizzly 700 можна виділити кілька.

 В першу чергу, це ціна.

Також, можна виділити високу якість - тут і так зрозуміло при такому виробнику, і надійний двигун, про який вже було сказано вище.

Під час їзди потрібно проявляти пильність і обережність там, де це доречно, щоб не нашкодити бамперу і пластику.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: